00:30 | Gherla Dej Beclean Săsarm Chiuza Piatra Mocod Mititei Salva Gara Năsăud Rebrișoara Nepos Feldru Ilva Mică Sângeorz-Băi Cormaia Măieru Anieș Rodna |
---|
01:30 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
01:50 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
02:15 | Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
---|
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Bistrița Holda Broșteni Rusu Bârgăului Mădei Josenii Bârgăului Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Oradea |
02:30 | Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
---|
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Bistrița Holda Broșteni Rusu Bârgăului Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
03:00 | Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
---|
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Bistrița Holda Rusu Bârgăului Broșteni Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
04:00 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
04:20 | Gherla Dej Beclean Săsarm Chiuza Piatra Mocod Mititei Salva Gara Năsăud Rebrișoara Nepos Feldru Ilva Mică Sângeorz-Băi Cormaia Măieru Anieș Rodna |
---|
05:30 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
06:15 | Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea Baia Mare |
---|
Oradea |
06:45 | Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botoșani Săveni Darabani |
---|
07:15 | Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta |
---|
Oradea |
07:25 | Tabita Tour Cluj Napoca |
---|
07:30 | Roman Broșteni Gherla Borca Dej Poiana Largului Beclean Bicaz Piatra Neamț Bistrița Prundu Bârgaului Colibița Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Fălticeni Cristești Pașcani Târgu Frumos Iași |
---|
08:15 | Cluj Napoca |
---|
09:45 | Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea Baia Mare |
---|
10:15 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
11:15 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
11:25 | Tabita Tour Jucu Gherla Dej Ciceu-Mihăiești Reteag Uriu Cristeștii Ciceiului Beclean Șintereag Șieu-Sfânt Șieu-Măgheruș Crainimăt Sărățel Viișoara Bistrița |
---|
11:45 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
12:00 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
12:15 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
12:30 | Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
---|
Rușca Chiril Beclean Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
12:45 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
13:00 | Standard Transport Systems Aeroport Târgu Mureș Sighișoara Brașov |
---|
13:15 | Bistrița Piatra Fântânele Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Rădăuți |
---|
13:20 | Cluj Napoca Târgu-Mureș Sighișoara Brașov Sinaia Ploiești Otopeni Aeroport București |
---|
13:30 | Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
---|
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
13:45 | Tabita Tour Cluj Napoca |
---|
14:00 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Rușca Chiril Beclean Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Broșteni Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
14:15 | Cluj Napoca Ciucea Oradea Băile Felix Baile 1 Mai |
---|
Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
14:30 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Rușca Chiril Beclean Crucea Șieu-Măgheruș Bistrița Holda Broșteni Rusu Bârgăului Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Gherla Dej Beclean Săsarm Chiuza Piatra Mocod Mititei Salva Gara Năsăud Rebrișoara Nepos Feldru Ilva Mică Sângeorz-Băi Cormaia Măieru Anieș Rodna |
15:00 | Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
---|
Rușca Chiril Beclean Crucea Șieu-Măgheruș Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Turda Târgu-Mureș Sovata Băi Sovata Praid Odorheiu Secuiesc Miercurea-Ciuc Comănești Podu Turcului Moinești Bârlad Târgu Ocna Vaslui Onești Mărășești Adjud Bacău Tecuci Roman Galați Brăila Hârșova Constanța Agigea Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche |
Turda Târgu-Mureș Sovata Băi Sovata Praid Gheorgheni Bicaz Piatra Neamț Roman Târgu Frumos Hârlău Botoșani Dorohoi Darabani |
15:15 | Dej Bistrița Prundu Bârgaului Poiana Stampei Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc |
---|
15:25 | Tabita Tour Jucu Gherla Dej Ciceu-Mihăiești Reteag Uriu Cristeștii Ciceiului Beclean Șintereag Șieu-Sfânt Șieu-Măgheruș Crainimăt Sărățel Viișoara Bistrița |
---|
15:40 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
16:10 | Tian Tour Turda Târgu-Mureș Sovata Odorheiu Secuiesc Vlăhița Miercurea-Ciuc |
---|
16:40 | Cluj Napoca |
---|
18:00 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
18:15 | Tabita Tour Cluj Napoca |
---|
Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
18:20 | Gherla Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botoșani |
---|
18:30 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
19:00 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Gherla Dej Beclean Săsarm Chiuza Piatra Mocod Mititei Salva Gara Năsăud Rebrișoara Nepos Feldru Ilva Mică Sângeorz-Băi Cormaia Măieru Anieș Rodna |
19:30 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Rușca Chiril Beclean Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
19:35 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
19:55 | Tabita Tour Jucu Gherla Dej Ciceu-Mihăiești Reteag Uriu Cristeștii Ciceiului Beclean Șintereag Șieu-Sfânt Șieu-Măgheruș Crainimăt Sărățel Viișoara Bistrița |
---|
20:15 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
20:30 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Cluj Napoca |
Cluj Napoca |
21:00 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
21:15 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Oradea |
21:16 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
21:30 | Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta |
---|
Oradea |
21:45 | Standard Transport Systems Aeroport Târgu Mureș Sighișoara Brașov |
---|
22:15 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
22:40 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
22:45 | Püspökladány Szolnok Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta |
---|
23:30 | Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
---|
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
23:59 | Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș |
---|
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni |