00:00 | STB București |
---|
00:01 | STB București |
---|
00:05 | Buzău Ianca Brăila Galați |
---|
00:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Palazu Mare Cumpăna Agigea Techirghiol Ovidiu Fetești Lumina Eforie Nord Eforie Sud Năvodari Cernavodă Corbu Tuzla Medgidia Costinești Constanța Săcele 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Chișinău |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Fetești Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Techirghiol Cumpăna Ovidiu Neptun Drajna Jupiter Movilița Poiana Lazu Saturn Topraisar Fetești Agigea Cernavodă Amzacea Lumina Limanu Mamaia Eforie Nord 2 Mai Mamaia Sat Făclia Comana Eforie Sud Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Năvodari Satu Nou Corbu Tuzla Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Cristian Făgăraș Feldioara Săcele Ghimbav Codlea Zărnești Sînpetru Râşnov Stupini Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Hărman Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Vulcan Tărlungeni Stupini Cristian Sînpetru Ghimbav Codlea Bod Prejmer Ploiești Râşnov Hălchiu Zărnești Câmpina Vama Buzăului Întorsura Buzăului Feldioara Hărman Comarnic Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Chichiș Coșeni Azuga Chilieni Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Bodoc Brașov Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Cumpăna Fetești Palazu Mare Movilița Topraisar Ovidiu Cernavodă Agigea Techirghiol Medgidia Amzacea Lumina Constanța Eforie Nord Comana Năvodari Eforie Sud Chirnogeni Corbu Tuzla Negru Vodă Săcele Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Fetești Mamaia Mamaia Sat Lazu Cernavodă Agigea Palazu Mare Medgidia Techirghiol Ovidiu Eforie Nord Castelu Poarta Albă Lumina Năvodari Murfatlar Eforie Sud Valu lui Traian Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
00:31 | STB București |
---|
01:00 | Buzău Ianca Brăila Galați |
---|
STB București |
01:01 | STB București |
---|
01:15 | Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Garliciu Sarichioi Saraiu Enisala Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
---|
01:30 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Movilița Cumpăna Palazu Mare Cogealac Topraisar Agigea Techirghiol Ovidiu Amzacea Comana Fetești Lumina Eforie Nord Eforie Sud Chirnogeni Cernavodă Năvodari Tuzla Negru Vodă Medgidia Corbu Săcele Costinești Constanța Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Scornicești Slatina Balș Filiași Craiova Turceni Rovinari |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Drajna Ovidiu Neptun Cumpăna Techirghiol Jupiter Lazu Poiana Movilița Agigea Topraisar Fetești Saturn Mamaia Limanu Lumina Cernavodă Amzacea Mamaia Sat 2 Mai Comana Făclia Eforie Nord Vama Veche Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Fetești Cumpăna Palazu Mare Ovidiu Cernavodă Agigea Techirghiol Medgidia Lumina Constanța Eforie Nord Năvodari Corbu Eforie Sud Tuzla Săcele Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
01:31 | STB București |
---|
02:00 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Poiana Brașov Săcele Feldioara Sînpetru Sfântu-Gheorghe Ghimbav Râşnov Cristian Făgăraș Hărman Codlea Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Fetești Mamaia Mamaia Sat Lazu Agigea Cernavodă Palazu Mare Techirghiol Medgidia Castelu Ovidiu Eforie Nord Lumina Poarta Albă Murfatlar Năvodari Eforie Sud Valu lui Traian Tuzla Constanța 23 August Mangalia |
02:01 | STB București |
---|
02:10 | Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle |
---|
02:15 | Premier Tour Constanța |
---|
02:30 | Palazu Mare Cogealac Movilița Cumpăna Topraisar Agigea Techirghiol Ovidiu Amzacea Comana Eforie Nord Lumina Fetești Năvodari Cernavodă Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Corbu Tuzla Medgidia Cotu Văii Constanța Săcele Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Drajna Ovidiu Techirghiol Neptun Cumpăna Poiana Movilița Jupiter Lazu Topraisar Saturn Agigea Fetești Mamaia Lumina Amzacea Limanu Cernavodă Eforie Nord Comana 2 Mai Mamaia Sat Făclia Eforie Sud Năvodari Negru Vodă Vama Veche Mircea Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Chișinău Odesa |
Ghimbav Tărlungeni Vulcan Cristian Sînpetru Ploiești Bod Râşnov Codlea Prejmer Zărnești Hălchiu Vlădeni Câmpina Feldioara Hărman Perșani Comarnic Ozun Sinaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Șercaia Chichiș Moacșa Mândra Bușteni Coșeni Făgăraș Azuga Reci (Ram. Petrom) Predeal Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Bodoc Brașov Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Movilița Cumpăna Palazu Mare Fetești Ovidiu Cernavodă Topraisar Agigea Amzacea Techirghiol Lumina Medgidia Comana Eforie Nord Năvodari Constanța Eforie Sud Chirnogeni Corbu Săcele Negru Vodă Tuzla Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
02:31 | STB București |
---|
03:00 | Teisa Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
---|
STB București |
03:01 | STB București |
---|
03:20 | Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle |
---|
03:25 | Chișinău |
---|
03:30 | Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Ovidiu Corbu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
---|
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Cumpăna Drajna Ovidiu Techirghiol Neptun Jupiter Movilița Lazu Poiana Topraisar Agigea Saturn Fetești Cernavodă Limanu Mamaia Amzacea Lumina Mamaia Sat Comana 2 Mai Eforie Nord Făclia Negru Vodă Vama Veche Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Stupini Ghimbav Hărman Codlea Poiana Brașov Feldioara Făgăraș Sfântu-Gheorghe Sînpetru Râşnov Săcele Cristian Zărnești Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
03:31 | STB București |
---|
03:45 | Cumpăna Cogealac Movilița Palazu Mare Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Comana Fetești Lumina Năvodari Cernavodă Eforie Sud Chirnogeni Negru Vodă Medgidia Tuzla Corbu Costinești Cotu Văii Săcele Constanța Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Enisala Saraiu Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Ghimbav Sînpetru Cristian Vulcan Tărlungeni Stupini Codlea Râşnov Prejmer Bod Ploiești Vlădeni Zărnești Vama Buzăului Hălchiu Câmpina Comarnic Feldioara Întorsura Buzăului Perșani Hărman Șercaia Sinaia Lunca Câlnicului Chichiș Mândra Bușteni Azuga Făgăraș Coșeni Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Fetești Palazu Mare Cumpăna Movilița Agigea Topraisar Cernavodă Ovidiu Lumina Medgidia Amzacea Techirghiol Năvodari Constanța Eforie Nord Comana Eforie Sud Chirnogeni Corbu Săcele Tuzla Negru Vodă Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
04:00 | Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
---|
Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Ianca Plopu Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Pitești Strehaia Scornicești Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova Filiași Turceni Rovinari |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Sir Trans Constanța |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
04:01 | STB București |
---|
04:15 | Drajna Techirghiol Cumpăna Neptun Ovidiu Poiana Movilița Jupiter Lazu Fetești Saturn Agigea Topraisar Cernavodă Mamaia Lumina Amzacea Limanu Mamaia Sat Comana Eforie Nord 2 Mai Făclia Eforie Sud Năvodari Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
---|
Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc |
Premier Tour Constanța |
04:30 | Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
---|
Cahul Cantemir Leova Hîncești Chișinău |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Brăila Galați |
Regal Trans Chișinău |
STB București |
Fetești Mamaia Lazu Mamaia Sat Agigea Cernavodă Medgidia Techirghiol Palazu Mare Ovidiu Eforie Nord Castelu Poarta Albă Lumina Murfatlar Năvodari Eforie Sud Valu lui Traian Tuzla Constanța 23 August Mangalia |
04:31 | STB București |
---|
05:00 | STB București |
---|
05:01 | STB București |
---|
05:30 | Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
---|
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava |
Săcele Cristian Zărnești Râşnov Stupini Ghimbav Hărman Codlea Poiana Brașov Feldioara Făgăraș Sînpetru Sfântu-Gheorghe Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
05:31 | STB București |
---|
05:40 | Sighișoara Târgu-Mureș Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport |
---|
06:00 | Buzău Ianca Brăila Galați |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Compania Micedu București |
Cristian Ghimbav Vulcan Stupini Râşnov Codlea Ploiești Câmpina Zărnești Hărman Ozun Comarnic Sinaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Moacșa Bușteni Chichiș Coșeni Azuga Reci (Ram. Petrom) Predeal Chilieni Brateș Pachia Săcele Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Brașov Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
06:01 | STB București |
---|
06:15 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Horia Roman Moțca Târgu Neamț Cristești Fălticeni Suceava Dumbrăveni Vlădeni Baisa Hudum Botoșani |
---|
06:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Cumpăna Palazu Mare Cogealac Movilița Topraisar Agigea Amzacea Ovidiu Techirghiol Fetești Lumina Eforie Nord Comana Cernavodă Năvodari Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Medgidia Corbu Tuzla Costinești Cotu Văii Constanța Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
Techirghiol Ovidiu Drajna Lazu Neptun Cumpăna Movilița Poiana Agigea Jupiter Fetești Saturn Topraisar Lumina Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Făclia Comana Mamaia Sat 2 Mai Vama Veche Mircea Vodă Năvodari Negru Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
STB București |
Cumpăna Movilița Palazu Mare Fetești Ovidiu Topraisar Cernavodă Agigea Medgidia Techirghiol Lumina Amzacea Năvodari Constanța Eforie Nord Comana Corbu Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Tuzla Săcele Costinești Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
06:31 | STB București |
---|
07:00 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Enisala Saraiu Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Poiana Fetești Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
07:01 | STB București |
---|
07:30 | Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
---|
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Poiana Brașov Feldioara Făgăraș Sfântu-Gheorghe Săcele Sînpetru Cristian Ghimbav Codlea Hărman Râşnov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Premier Tour Constanța |
STB București |
07:31 | STB București |
---|
08:00 | Cumpăna Techirghiol Lazu Neptun Drajna Ovidiu Poiana Agigea Jupiter Movilița Saturn Fetești Topraisar Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Lumina Comana Făclia Mamaia Sat 2 Mai Vama Veche Năvodari Mircea Vodă Negru Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
---|
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
08:01 | STB București |
---|
08:30 | STB București |
---|
08:31 | STB București |
---|
09:00 | Chișinău |
---|
STB București |
09:01 | STB București |
---|
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Roman Moțca Cristești Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani |
09:30 | Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
---|
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Lazu Techirghiol Neptun Cumpăna Drajna Ovidiu Agigea Jupiter Movilița Poiana Fetești Topraisar Saturn Mamaia Amzacea Lumina Limanu Cernavodă Făclia 2 Mai Mamaia Sat Comana Negru Vodă Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Fetești Mamaia Mamaia Sat Lazu Agigea Cernavodă Palazu Mare Techirghiol Medgidia Castelu Eforie Nord Ovidiu Lumina Poarta Albă Năvodari Murfatlar Valu lui Traian Eforie Sud Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
09:31 | STB București |
---|
10:00 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Cogealac Fetești Cernavodă Medgidia Constanța |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Cumpăna Fetești Palazu Mare Movilița Agigea Topraisar Cernavodă Ovidiu Amzacea Medgidia Lumina Techirghiol Eforie Nord Năvodari Comana Constanța Eforie Sud Corbu Chirnogeni Tuzla Săcele Negru Vodă Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
10:01 | STB București |
---|
10:25 | Chișinău |
---|
10:30 | Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Techirghiol Ovidiu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
---|
Sînpetru Făgăraș Hărman Râşnov Poiana Brașov Săcele Feldioara Cristian Codlea Stupini Zărnești Sfântu-Gheorghe Ghimbav Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
10:31 | STB București |
---|
10:40 | Chișinău |
---|
10:41 | Chișinău |
---|
11:00 | Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
---|
Techirghiol Ovidiu Lazu Neptun Drajna Cumpăna Poiana Agigea Jupiter Movilița Fetești Topraisar Saturn Amzacea Limanu Cernavodă Lumina Mamaia Făclia 2 Mai Mamaia Sat Comana Negru Vodă Năvodari Vama Veche Mircea Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Vulcan Cristian Ghimbav Stupini Râşnov Codlea Zărnești Vlădeni Ozun Perșani Hărman Lunca Câlnicului Șercaia Sântionlunca Moacșa Mândra Chichiș Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Brașov Coșeni Chilieni Brateș Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Ghimbav Cristian Vulcan Râşnov Ploiești Codlea Vlădeni Zărnești Câmpina Perșani Hărman Comarnic Ozun Sinaia Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Moacșa Bușteni Chichiș Mândra Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Coșeni Azuga Predeal Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Covasna Bodoc Brașov Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Chișinău |
11:01 | STB București |
---|
11:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Fetești Movilița Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
11:31 | STB București |
---|
12:00 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Piatra Neamț |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
12:01 | STB București |
---|
12:25 | Chișinău |
---|
12:30 | Cumpăna Cogealac Movilița Palazu Mare Agigea Topraisar Ovidiu Techirghiol Amzacea Lumina Comana Fetești Eforie Nord Năvodari Eforie Sud Chirnogeni Cernavodă Medgidia Tuzla Corbu Negru Vodă Săcele Constanța Cotu Văii Costinești 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Neptun Cumpăna Drajna Ovidiu Lazu Techirghiol Agigea Jupiter Movilița Poiana Topraisar Fetești Saturn Limanu Lumina Mamaia Cernavodă Amzacea Mamaia Sat Făclia 2 Mai Comana Năvodari Negru Vodă Vama Veche Mircea Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
Cristian Vulcan Stupini Râşnov Zărnești Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Brașov Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Vulcan Cristian Stupini Ghimbav Ploiești Codlea Râşnov Câmpina Zărnești Comarnic Hărman Lunca Câlnicului Sinaia Chichiș Bușteni Azuga Coșeni Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Săcele Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Cumpăna Fetești Movilița Palazu Mare Ovidiu Agigea Cernavodă Topraisar Medgidia Lumina Amzacea Techirghiol Eforie Nord Constanța Comana Năvodari Eforie Sud Chirnogeni Corbu Săcele Negru Vodă Tuzla Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Mamaia Fetești Lazu Mamaia Sat Cernavodă Agigea Palazu Mare Techirghiol Medgidia Ovidiu Eforie Nord Castelu Poarta Albă Lumina Năvodari Murfatlar Eforie Sud Valu lui Traian Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
12:31 | STB București |
---|
13:00 | Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
---|
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Sînpetru Stupini Sfântu-Gheorghe Făgăraș Codlea Săcele Hărman Zărnești Râşnov Poiana Brașov Feldioara Cristian Ghimbav Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Premier Tour Constanța |
STB București |
13:01 | STB București |
---|
13:30 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Cumpăna Cogealac Movilița Agigea Palazu Mare Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Fetești Lumina Comana Năvodari Cernavodă Eforie Sud Chirnogeni Corbu Negru Vodă Tuzla Medgidia Costinești Constanța Cotu Văii Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Sînpetru Cristian Vulcan Stupini Ghimbav Tărlungeni Râşnov Bod Codlea Prejmer Vlădeni Vama Buzăului Zărnești Hălchiu Hărman Feldioara Perșani Ozun Întorsura Buzăului Sântionlunca Lunca Câlnicului Șercaia Chichiș Mândra Moacșa Făgăraș Brașov Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Cristian Ghimbav Sînpetru Vulcan Stupini Tărlungeni Prejmer Bod Ploiești Codlea Râşnov Câmpina Zărnești Vama Buzăului Vlădeni Hălchiu Hărman Feldioara Comarnic Întorsura Buzăului Perșani Ozun Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Sinaia Mândra Bușteni Moacșa Chichiș Făgăraș Azuga Coșeni Reci (Ram. Petrom) Chilieni Brateș Predeal Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Covasna Brașov Bodoc Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Cumpăna Fetești Palazu Mare Movilița Topraisar Ovidiu Agigea Cernavodă Lumina Amzacea Techirghiol Medgidia Constanța Comana Năvodari Eforie Nord Eforie Sud Corbu Chirnogeni Săcele Tuzla Negru Vodă Cotu Văii Costinești 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
13:31 | STB București |
---|
13:45 | Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
---|
14:00 | Teisa Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Ovidiu Cumpăna Drajna Techirghiol Neptun Jupiter Lazu Movilița Poiana Agigea Topraisar Fetești Saturn Mamaia Cernavodă Amzacea Lumina Limanu 2 Mai Făclia Comana Mamaia Sat Eforie Nord Negru Vodă Vama Veche Eforie Sud Năvodari Mircea Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Fetești Mamaia Lazu Mamaia Sat Agigea Cernavodă Techirghiol Medgidia Palazu Mare Eforie Nord Castelu Ovidiu Lumina Poarta Albă Murfatlar Năvodari Valu lui Traian Eforie Sud Tuzla Constanța 23 August Mangalia |
14:01 | STB București |
---|
14:20 | Miercurea-Ciuc Gheorgheni Toplița Borsec Tulgheș Grințieș Poiana Largului Borca Broșteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Câmpulung Moldovenesc |
---|
14:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Movilița Cumpăna Cogealac Palazu Mare Topraisar Agigea Techirghiol Ovidiu Amzacea Lumina Comana Eforie Nord Fetești Cernavodă Eforie Sud Chirnogeni Năvodari Medgidia Negru Vodă Corbu Tuzla Cotu Văii Săcele Constanța Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Râşnov Poiana Brașov Feldioara Cristian Ghimbav Sfântu-Gheorghe Făgăraș Codlea Sînpetru Săcele Hărman Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
Ghimbav Cristian Vulcan Stupini Codlea Râşnov Zărnești Ozun Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Chichiș Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brașov Coșeni Chilieni Brateș Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Ghimbav Cristian Vulcan Stupini Râşnov Ploiești Codlea Câmpina Zărnești Ozun Hărman Comarnic Sinaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Bușteni Chichiș Moacșa Coșeni Reci (Ram. Petrom) Azuga Predeal Chilieni Brateș Săcele Sfântu-Gheorghe Pachia Bodoc Brașov Covasna Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Palazu Mare Movilița Cumpăna Fetești Agigea Ovidiu Cernavodă Topraisar Amzacea Techirghiol Medgidia Lumina Comana Năvodari Eforie Nord Constanța Corbu Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Tuzla Săcele Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
14:31 | STB București |
---|
15:00 | Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
---|
TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Teisa Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Ovidiu Techirghiol Corbu Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Neptun Techirghiol Cumpăna Drajna Ovidiu Poiana Movilița Jupiter Lazu Topraisar Fetești Saturn Agigea Limanu Lumina Cernavodă Amzacea Mamaia Eforie Nord Comana Mamaia Sat Făclia 2 Mai Eforie Sud Negru Vodă Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
STB București |
15:01 | STB București |
---|
15:30 | Pitești Scornicești Strehaia Slatina Drobeta-Turnu Severin Balș Filiași Craiova Turceni Rovinari |
---|
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Vulcan Ghimbav Tărlungeni Stupini Cristian Sînpetru Bod Codlea Prejmer Râşnov Zărnești Vlădeni Vama Buzăului Hălchiu Hărman Întorsura Buzăului Ozun Feldioara Perșani Sântionlunca Lunca Câlnicului Șercaia Chichiș Moacșa Mândra Făgăraș Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brașov Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Tărlungeni Vulcan Stupini Ghimbav Sînpetru Cristian Codlea Ploiești Prejmer Bod Râşnov Hălchiu Zărnești Vlădeni Câmpina Vama Buzăului Ozun Comarnic Feldioara Perșani Hărman Întorsura Buzăului Sinaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Șercaia Moacșa Bușteni Mândra Chichiș Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Coșeni Azuga Chilieni Brateș Predeal Pachia Săcele Sfântu-Gheorghe Brașov Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Fetești Mamaia Lazu Mamaia Sat Cernavodă Agigea Techirghiol Medgidia Palazu Mare Castelu Eforie Nord Ovidiu Lumina Poarta Albă Murfatlar Năvodari Valu lui Traian Eforie Sud Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
15:31 | STB București |
---|
15:45 | Chișinău Odesa |
---|
16:00 | Cumpăna Palazu Mare Agigea Techirghiol Ovidiu Fetești Lumina Eforie Nord Cernavodă Eforie Sud Năvodari Medgidia Tuzla Corbu Săcele Constanța Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Codlea Sînpetru Săcele Hărman Stupini Feldioara Cristian Ghimbav Sfântu-Gheorghe Făgăraș Poiana Brașov Zărnești Râşnov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Cumpăna Palazu Mare Movilița Fetești Ovidiu Agigea Topraisar Cernavodă Amzacea Medgidia Techirghiol Lumina Comana Năvodari Constanța Eforie Nord Chirnogeni Corbu Eforie Sud Tuzla Săcele Negru Vodă Cotu Văii Costinești 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
16:01 | STB București |
---|
16:15 | Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Țăndărei Giurgeni Hârșova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
---|
16:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Buzău Ianca Brăila Galați |
LibertBus.md Fălești Bălți |
Cumpăna Neptun Ovidiu Techirghiol Drajna Movilița Lazu Poiana Jupiter Agigea Fetești Saturn Topraisar Lumina Limanu Mamaia Amzacea Cernavodă 2 Mai Mamaia Sat Comana Făclia Eforie Nord Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Vama Veche Negru Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Compania Micedu Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
16:31 | STB București |
---|
17:00 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Ghimbav Vulcan Stupini Cristian Râşnov Codlea Ploiești Câmpina Zărnești Comarnic Hărman Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Chichiș Azuga Coșeni Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Săcele Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
București |
Mamaia Fetești Mamaia Sat Lazu Agigea Cernavodă Palazu Mare Techirghiol Medgidia Castelu Ovidiu Eforie Nord Lumina Poarta Albă Murfatlar Năvodari Eforie Sud Valu lui Traian Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
17:01 | STB București |
---|
17:30 | Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
---|
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Cernauti Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
Neptun Techirghiol Cumpăna Ovidiu Drajna Movilița Poiana Jupiter Lazu Saturn Agigea Fetești Topraisar Limanu Amzacea Lumina Cernavodă Mamaia Comana Eforie Nord Făclia Mamaia Sat 2 Mai Eforie Sud Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Negru Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Fălticeni Suceava |
Premier Tour Constanța |
STB București |
17:31 | STB București |
---|
18:00 | Chișinău |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Fetești Movilița Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
STB București |
18:01 | STB București |
---|
18:30 | Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
---|
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Movilița Cumpăna Cogealac Palazu Mare Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Lumina Comana Fetești Chirnogeni Cernavodă Eforie Sud Năvodari Medgidia Corbu Tuzla Negru Vodă Costinești Săcele Constanța Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Neptun Drajna Techirghiol Ovidiu Cumpăna Lazu Jupiter Poiana Movilița Agigea Saturn Topraisar Fetești Limanu Lumina Amzacea Mamaia Cernavodă Comana Mamaia Sat Făclia 2 Mai Eforie Nord Mircea Vodă Vama Veche Eforie Sud Negru Vodă Năvodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Râşnov Codlea Poiana Brașov Ghimbav Făgăraș Sînpetru Hărman Cristian Sfântu-Gheorghe Feldioara Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Cumpăna Palazu Mare Fetești Movilița Topraisar Agigea Cernavodă Ovidiu Medgidia Amzacea Lumina Techirghiol Eforie Nord Năvodari Constanța Comana Corbu Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Tuzla Săcele Cotu Văii Costinești 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Mamaia Fetești Lazu Mamaia Sat Cernavodă Agigea Techirghiol Palazu Mare Medgidia Ovidiu Castelu Eforie Nord Poarta Albă Lumina Năvodari Murfatlar Valu lui Traian Eforie Sud Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
18:31 | STB București |
---|
19:00 | Dorohoi Darabani |
---|
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Moțca Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani |
Chișinău |
STB București |
19:01 | STB București |
---|
19:30 | Pașcani |
---|
Movilița Cumpăna Cogealac Palazu Mare Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Fetești Lumina Eforie Nord Comana Eforie Sud Năvodari Chirnogeni Cernavodă Negru Vodă Medgidia Corbu Tuzla Cotu Văii Costinești Constanța Săcele 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Filiași Strehaia Scornicești Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Poiana Movilița Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Ovidiu Cumpăna Drajna Techirghiol Neptun Poiana Jupiter Movilița Lazu Saturn Topraisar Agigea Fetești Amzacea Lumina Cernavodă Limanu Eforie Nord 2 Mai Făclia Comana Eforie Sud Vama Veche Mircea Vodă Năvodari Negru Vodă Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Cristian Ghimbav Tărlungeni Vulcan Stupini Sînpetru Râşnov Prejmer Ploiești Bod Codlea Vlădeni Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Câmpina Feldioara Întorsura Buzăului Comarnic Ozun Perșani Hărman Sinaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Șercaia Mândra Chichiș Moacșa Bușteni Azuga Coșeni Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Predeal Chilieni Brateș Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Bodoc Covasna Brașov Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Fetești Movilița Palazu Mare Cumpăna Agigea Ovidiu Cernavodă Topraisar Amzacea Techirghiol Medgidia Lumina Comana Constanța Năvodari Eforie Nord Eforie Sud Corbu Chirnogeni Tuzla Negru Vodă Săcele Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
19:31 | STB București |
---|
19:45 | Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
---|
20:00 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Feldioara Săcele Râşnov Sînpetru Codlea Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Hărman Cristian Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
20:01 | STB București |
---|
20:15 | Fălești Bălți |
---|
Fălești Bălți |
20:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Techirghiol Drajna Cumpăna Ovidiu Neptun Lazu Movilița Poiana Jupiter Agigea Topraisar Saturn Fetești Amzacea Mamaia Lumina Limanu Cernavodă Făclia Comana Eforie Nord Mamaia Sat 2 Mai Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Năvodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Huși |
STB București |
20:31 | Chișinău |
---|
STB București |
21:00 | Fetești Cernavodă Medgidia Constanța |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Stupini Cristian Vulcan Ghimbav Codlea Ploiești Râşnov Câmpina Zărnești Ozun Hărman Comarnic Lunca Câlnicului Sântionlunca Sinaia Moacșa Bușteni Chichiș Coșeni Reci (Ram. Petrom) Azuga Predeal Chilieni Brateș Săcele Pachia Sfântu-Gheorghe Bodoc Covasna Brașov Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Palazu Mare Fetești Cernavodă Ovidiu Lumina Medgidia Năvodari Constanța Corbu Săcele |
21:01 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
STB București |
21:30 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Drajna Cumpăna Techirghiol Neptun Ovidiu Movilița Poiana Lazu Jupiter Agigea Saturn Topraisar Fetești Cernavodă Amzacea Limanu Lumina Mamaia Comana Mamaia Sat Eforie Nord 2 Mai Făclia Vama Veche Năvodari Mircea Vodă Eforie Sud Negru Vodă Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Sfântu-Gheorghe Hărman Poiana Brașov Cristian Feldioara Ghimbav Râşnov Sînpetru Săcele Codlea Făgăraș Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Standard Transport Systems Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Mamaia Fetești Mamaia Sat Lazu Agigea Cernavodă Medgidia Palazu Mare Techirghiol Castelu Ovidiu Eforie Nord Poarta Albă Lumina Năvodari Murfatlar Valu lui Traian Eforie Sud Tuzla Constanța 23 August Mangalia |
21:31 | STB București |
---|
22:00 | STB București |
---|
22:01 | STB București |
---|
22:15 | Focșani Bârlad Huși |
---|
22:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Palazu Mare Cumpăna Cogealac Movilița Agigea Topraisar Ovidiu Amzacea Techirghiol Comana Lumina Eforie Nord Fetești Chirnogeni Năvodari Eforie Sud Cernavodă Tuzla Medgidia Negru Vodă Corbu Cotu Văii Săcele Costinești Constanța 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Transfer Low Cost Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Techirghiol Drajna Ovidiu Neptun Cumpăna Jupiter Poiana Movilița Lazu Saturn Topraisar Agigea Fetești Lumina Cernavodă Amzacea Mamaia Limanu Eforie Nord Mamaia Sat 2 Mai Făclia Comana Mircea Vodă Negru Vodă Năvodari Vama Veche Eforie Sud Corbu Satu Nou Tuzla Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Cristian Hărman Săcele Poiana Brașov Sînpetru Feldioara Râşnov Codlea Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Tărlungeni Stupini Ghimbav Cristian Sînpetru Vulcan Bod Ploiești Prejmer Codlea Râşnov Zărnești Hălchiu Câmpina Vama Buzăului Vlădeni Perșani Hărman Ozun Feldioara Comarnic Întorsura Buzăului Sinaia Sântionlunca Șercaia Lunca Câlnicului Moacșa Chichiș Bușteni Mândra Coșeni Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Azuga Predeal Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Săcele Covasna Brașov Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Movilița Cumpăna Fetești Palazu Mare Ovidiu Topraisar Agigea Cernavodă Lumina Amzacea Techirghiol Medgidia Eforie Nord Constanța Năvodari Comana Corbu Chirnogeni Eforie Sud Tuzla Săcele Negru Vodă Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
22:31 | STB București |
---|
22:40 | Sculeni Fălești Bălți |
---|
22:45 | Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
Unibus Ruse Pleven Sofia Salonic Kateríni Lárisa Volos Lamía Athens Pireas |
23:00 | TransMarian Braila Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Filiași Pitești Scornicești Strehaia Slatina Drobeta-Turnu Severin Balș Craiova |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Saraiu Enisala Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
23:01 | STB București |
---|
23:30 | Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Fetești Poiana Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
---|
Ovidiu Techirghiol Drajna Neptun Cumpăna Poiana Lazu Jupiter Movilița Fetești Agigea Saturn Topraisar Cernavodă Amzacea Mamaia Lumina Limanu 2 Mai Eforie Nord Comana Mamaia Sat Făclia Vama Veche Năvodari Eforie Sud Negru Vodă Mircea Vodă Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Chișinău Odesa |
23:31 | STB București |